Atrakcyjna sylwetka – zabiegi endermologii

Endermologia - Studiogawle.com.pl Jak w łatwy sposób uatrakcyjnić swoją sylwetkę? Dzięki stymulacji pracy komórek organizmu i tkanek układu mięśniowo-szkieletowego uzyskuje się spektakularne efekty. Wykorzystywane urządzenie w sposób mechaniczny mobilizuje tkankę skórną i powięzi inaczej „endermologie”. Na początku urządzenie z gamy CELLU M6® stworzone było głównie do celów medycznych. W późniejszych latach odnotowano szereg korzyści, które opłaca się zaadoptować w medycynie estetycznej. Dowiedziono, że zabiegi są bardzo skuteczne w redukcji celluitu i nie tylko. Należy dodać, że zabiegi są także skuteczne w leczeniu blizn oraz w redukcji rozstępów. A tą najważniejszą korzyścią jest efekt wyszczuplający i ujędrniający skórę.

Czy to bezpieczne?

Bardzo ważne jest to, że jest to w 100% naturalna oraz nieinwazyjna metoda stymulacji skóry. Najnowsza generacja urządzenia CELLU M6® wprowadza dwie technologie w jednym. Rolka z elektrycznym napędem i zmotoryzowana klapka z zsynchronizowanym zasysaniem sekwencyjnym. Przy pomocy podciśnienia fałda skórna jest zawijana, zagniatana i rolowana. Stymulacja tkanki odbywa się w różnym kierunku i jest dopasowana według indywidualnych wymogów w taki sposób, aby zabieg był bezbolesny, a także skuteczny. Na optymalizacje działania wpływ ma rodzaj oraz obszar skóry i czas trwania zabiegu.

Czy udać się na zabieg?

Efekty są widoczne już po 3 wizycie zabiegowej. Odczuwalne poprawienie się jędrności skóry, zmniejszenie talii i wygładzenie celluitu. Czy skorzystać z zabiegów? W momencie kiedy tak dużo mężczyzn oraz kobiet ma problem z kompleksami, takie zabiegi mogą odmienić ten stan na lepiej. Dzisiaj wystarczy odnaleźć salon odnowy biologicznej, aby czerpać korzyści z innowacyjnych zabiegów endermologiihttps://www.mindful.org.pl.